Kto sme...

 

Spoločnosť Galvafin - Italy, s.r.o. je súčasťou slovenského trhu už takmer dvadsať rokov. História našej činnosti siaha ešte do čias, keď sme pôsobili v Taliansku, kde sme sa špecializovali na predmety určené pre šperkársky priemysel. Tu na Slovensku nadobudnuté zručnosti využívame predovšetkým pre práce súvisiace opravami liturgických predmetov, kde je potrebný vysoký stupeň precíznosti a taktiež robíme jedinečné povrchové úpravy zlátením pre klenotnícke firmy, v ktorých nemáme na Slovensku konkurenciu.

Zlátenie a striebrenie u nás využívajú aj klienti z oblasti dekoratívneho, zábavného, elektrotechnického a automobilového priemyslu  (napr. zubná technika, gastronómia, rybárske a poľovnícke potreby, komponenty pre zosilovače, medaile, telefónne kontakty). Ďalšie povrchové úpravy ako niklovanie a cínovanie sú určené pre strojársky a energetický priemysel (krbové prvky, elektroinštalačné komponenty, náradia a podobne)

Ku každému zákazníkoví pristupujeme osobitne vzhľadom na špeciálne požiadavky,  s ktorými sa na nás obracajú. Našou filozofiou je predošetkým, že robíme to, čo máme radi, a máme radi, to, čo robíme a dávame našim klientom viac ako očakávajú a možno práve tým sa líšime od našej konkurencie.